Студенти та молоді науковці ТДАТУ постійно беруть приймають активну участь у щорічному обласному конкурсі обдарованої молоді у галузі науки, який організовує Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорозької обласної державної адміністрації.

У цьому році на конкурс було подано 34 наукові роботи у шести номінаціях: технічні науки, сільськогосподарські науки, економічні науки, фізико-математичні науки, державне управління, екологічні науки.

З 1 по 5 листопада відбулися засідання конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2021 році. Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного університету у роботі комісії взяли участь: к.т.н. Василь Мітков, к.е.н. Олег Кравець, к.с.-г.н. Юлія Кліпакова, к.е.н. Юрій Прус, к.т.н. Олександр Мацулевич, к.н.держ.упр. Людмила Єфіменко та к.с.-г.н. Вікторія Скиба. Вони відзначили високий рівень робіт наших молодих науковців. Підсумки конкурсу будуть оголошені у першій декаді листопада.

Побажаємо нашим конкурсантам високих оцінок та перемоги.

Науково-дослідна частина