Днями Запорізьку область з робочим візитом відвідав генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН Олег Шаров. Він провів дві зустрічі: для директорів та працівників фахових коледжів та для керівного складу закладів вищої освіти Запорізького регіону.

Ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, професор Сергій Кюрчев також взяв активну участь у засіданні.

Учасники зустрічі обговорили перспективи імплементації нововведень до законодавства про вищу і фахову передвищу освіту, а також важливість швидких трансформацій системи державної освіти в умовах євроінтеграції.

Особливу зацікавленість викликали теми нової редакції переліку галузей знань і спеціальностей, зокрема модернізації освітніх програм, порядку поновлення та переведення здобувачів вищої освіти, а також про підготовку та проведення НМТ, порядку вступу до ЗВО тощо.

Олег Шаров зробив акцент на питаннях формульного розподілу фінансування закладів вищої освіти, концептуальних підходів щодо обліку навчальної та наукової роботи науково-педагогічних працівників. Всі ці питання викликали жваве обговорення наприкінці зустрічі.