Студентська рада Механіко-технологічного факультету готова на 100%!  Це велике оголошення для всіх, хто готовий втілювати свої ідеї у життя та змінювати світ навколо. Ми представляємо вам Конкурс проєктів – “Створи геніальність”. Запустіть свою творчість у новий вимір.

Маєте якусь ідею, яка може здивувати? Тоді цей конкурс саме для вас!

Проєкт можна представити у чотирьох категоріях: «Штучний інтелект», «Кіноіндустрія», «Книги», «Архітектурні досліди».

Як взяти участь:

1. Заповни форму реєстрації;
2. Розроби свій проєкт, сам або з командою, який відзначається унікальністю, геніальністю та творчістю;
3. Надсилай готовий проєкт на пошту Конкурсу “Створи геніальність”;
4. Презентуй свій проєкт.

Дедлайни:

1. 24.11 о 12:00 – Закриття форми реєстрації проєктів
2. 01.12 – Кінцевий термін здачі готових проєктів
3. 08.12 – Презентація проєктів та оголошення переможців

Шукайте деталі конкурсу, приклади проєктів, вимоги до робіт та склад журі за посиланням.
Захоплені?

Ми теж! Розкажіть своїм друзям, підтримайте один одного і нехай цей конкурс стане поштовхом для великих ідей! Долучайте своїх друзів у коментарях і починайте творити!