З нагоди Міжнародного дня рідної мови відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Мовні проблеми освітнього процесу в Україні: думки молоді», учасники якого обговорили перспективи розвитку культури мовлення у нашій країні, можливі шляхи підвищення рівня володіння мовою та культуру спілкування у ЗВО.

У режимі офлайн та онлайн до круглого столу долучилися мовні омбудсмени із різних куточків країни – студенти закладів вищої освіти України.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представила Влада Шмалій, студентка ІV курсу факультету економіки та бізнесу, перша заступниця голови студентської ради університету, студентський мовний омбудсмен ТДАТУ, активна учасниця Всеукраїнських молодіжних заходів, громадська та суспільна діячка Івано-Франківської та Запорізької областей.

Учасники заходу обмінялися власними напрацюваннями та сформували подальший план на 2024 рік.

Продовжуємо працювати та розвивати українську мову серед студентського осередку.

Будуємо україномовне середовище вже сьогодні!