8 жовтня у Державному агентстві водних ресурсів України (вул. Велика Васильківська, 8, м. Київ), за участі в.о. голови Держводагенства України Олексія Кузьменкова, представників громадських організацій зі всієї України (загальною кількістю 25), яких включено до числа учасників нового складу Громадської ради при Державному водному агентстві водних ресурсів України, у тому числі викладачів кафедри ГЕЗ ТДАТУ Вікторії Скиби і Сергія Мовчана, відбулись установчі збори з формування нового складу і перше засідання Громадської ради при Держводагентстві.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Держводагентстві 8 жовтня 2021 р.
2. Затвердження персонального складу Громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України. Наказ Державного агентства водних ресурсів України №778 від 08.10.2021р.

Першочергове завдання, нового складу Громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України, полягає у розробці плану заходів до кінця 2021 р. і наступний 2022 р.

Тому, представники в Громадській раді при Держводагентстві Вікторія Скиба (Email: viktoriia.skyba@tsatu.edu.ua) і Сергій Мовчан (Email: serhii.movchan@tsatu.edu.ua), звертаються до студентів і колег по університету, всіх небайдужих за стан та використання водних ресурсів країни, окремого населеного пункту, сіл і містечок країни, територіальної громади, з проханням вносити свої пропозиції і співпрацювати з Громадською радою, нового скликання, при Державному агентстві водних ресурсів України.

Кафедра геоекології та землеустрою