26 жовтня 2022 р. викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного стали учасниками спеціалізованого онлайн-вебінару Відкритого університету Великобританії (The Open University) на тему «Організація онлайн-навчання закладами вищої освіти», організованого Міністерством освіти і науки України.

Спікери ознайомили присутніх із особливостями функціонування The Open University. Було наголошено, що цей заклад освіти – світовий лідер дистанційної освіти з 50-річним досвідом та найбільший університет Великобританії, в якому навчається понад 200 тис. студентів. Його мета – надати можливість людям отримати освіти в зручний для них час та в зручному місці.

Учасники вебінару також дізнались про принципи організації якісного онлайн-навчання, основи навчального дизайну, організацію онлайн-оцінювань тощо. Спікери розвінчали найпоширеніші міфи про дистанційну освіту, які стримують її популяризацію в суспільстві, зокрема використання для цього онлайн-платформ, масових онлайн-курсів і т.п.

Зустріч була дуже інформативною і дозволила подивитись на проблеми і перспективи онлайн-навчання крізь призму досвіду закордонних колег та передбачити нові освітні стратегії у закладах вищої освіти України.

Аліна Землянська,
провідний фахівець ННЦ