На початку березня викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли участь в International DigEco Week I Hamburg for Advance trainings on Big Data in Economics за проєктом Erasmus+ Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco).

Викладачі Олена Демчук та Яна Сокіл були задіяні в засіданні з моніторингу документів партнерів проєкту. Під час воркшопів викладачі здобули нові знання від колег з університету Миколаса Ромеріса з напрямків “Великі дані” та “Комунікаціі”. Отримані рекомендації будуть впроваджені у навчальні дисципліни, які викладаються в межах проєкту. Низка заходів завершилася звітуванням координаторів з різних університетів-учасників консорціуму.

Дар’я Легеза в онлайн-форматі презентувала результати роботи групи, відповідальної за якість імплементації проєкту. Усі поставлені KPI були досягнуті учасниками ТДАТУ. Зустріч партнерів з Украіни, Литви, Німеччини та Таджикістану була насичена дискусіями, пропозиціями щодо подальшої роботи та обміном досвідом впровадження результатів другого року проєкту.