29 вересня у м. Київ відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів Конкурсу «Молодий вчений року» (2020). Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного лауреатом Конкурсу «Молодий вчений року» стала доктор філологічних наук, професор Тетяна Шарова. Вона отримала перемоги у двох номінаціях 71 «Філологічні науки» та у номінації 13 «Громадська організація – популяризатор науки» (ГО «Інноваційні обрії України»).

Вручення сертифікатів лауреатів та пам’ятних статуеток Конкурсу «Молодий вчений року» відбулося в конференц-залі Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Щиро дякуємо адміністрації Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в особі ректора Володимира Кюрчева, проректора з науково-педагогічної роботи Олександра Ломейка, проректора з наукової роботи Оксани Єременко за підтримку наукової спільноти Університету.

Нагадаємо про те, що 23 вересня 2021 року пройшло засідання Ради молодих вчених при МОН України, де на порядку денному було два питання:

1. Про затвердження результатів підведення підсумків конкурсу «Молодий вчений року» (2020 р.).
Блок 1 – номінації № 1–31
Блок 2 – номінації № 32–81
Блок 3 – номінації № 82–93
Блок 4 – номінації № 94–100

2. Про затвердження лауреатів конкурсу.

З України на Конкурс могли подаватись особи, які відповідають Положенню про Конкурс. Усього в 100 номінаціях було подано більше 1000 заявок. Подавати заявки можна було з 15 березня до 01 вересня 2021 року. Однак результати номінанти повинні були висвітлювати за 2020 рік. На початку вересня було обрано конкурсну комісію з підведення підсумків Конкурсу.

Інформація про лауреата Конкурсу:

Тетяна Шарова має досвід роботи в експертних групах при МОН України, долучається до експертної діяльності при Українському центрі оцінювання якості освіти, три роки поспіль була  в складі галузевої комісії науково-дослідних робіт з предмету «Українська мова, література (з методикою їх викладання)», є експертом Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».

В авторському доробку Тетяни Шарової більше 190 публікацій, у тому числі статті, які індексуються у наукометричних базах даних Scopus та Web of Science.

Вона авторка навчальних посібників із Грифом Міністерства освіти і науки України «Історія зарубіжної літератури XVII—XVIII ст.» (у співавторстві з А. В. Землянською), «Історія української літератури І пол. ХІХ ст.», «Методологічні аспекти комп’ютерної підтримки самостійної роботи студентів-філологів» (у співавторстві з С. В. Шаровим), «Світова література в умовах глобалізаційних процесів» (у співавторстві з А. В. Землянською).

Авторка більше 140 науково-методичних праць, у тому числі монографій «Життя як політ: художні домінанти творчості Володимира Родіонова» (у співавторстві з А. В. Землянською) та науково-документального видання «Володимир Родіонов: хроніка життя і творчості» (у співавторстві з А. В. Землянською).

Автор електронних засобів навчального призначення «Тарасовими стежками», «Історія зарубіжної літератури XVII–XVIII ст.» (у співавторстві з А. В. Землянською), «Історія української літератури І пол. ХІХ ст.», «Історія української літератури 40-60-х рр. ХІХ ст. Апостол правди і науки» (у співавторстві з В. О. Кравченко та С. В. Шаровим). Усі електронні засоби навчального призначення зареєстровані в Державній службі інтелектуальної власності, на них отримано свідоцтва про авторське права.

Бажаємо Тетяні Михайлівні наукових здобутків, нових планів та ідей, реалізації творчих задумів та здійснення усіх мрій!

Редакційно-видавничий відділ