6 (3)1 жовтня 2018 р. відбулося урочисте відкриття навчального кафе кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи ТДАТУ. На свято завітало багато гостей: керівництво, співробітники університету та студенти.

Після вітальних слів ректор ТДАТУ проф. Кюрчев В.М. «перерізав» символічну червону стрічку. В цей день на всіх відвідувачів очікував сюрприз: свіжі тістечка та напої, як-то кажуть, за рахунок закладу.

Навчальне кафе є учбовою лабораторією для студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології». Тут вони мають можливість в реальних умовах пізнати основи кулінарного мистецтва, познайомитися з техніками приготування їжі відповідно до сучасних тенденцій, навчитися майстерності на всіх стадіях роботи.

Основна мета організації студентського кафе – надання раціонального, корисного і, перш за все, доступного харчування. Колектив кафедри ХТтаГРС має на меті розширити асортимент продукції стравами здорового харчування, які будуть користуватися попитом у кожного відвідувача.

Навчальне кафе ТДАТУ запрошує покуштувати як класичні кондитерські вироби, так і справжній ексклюзив. Тут вас чекають чудові капкейки, вишукані тістечка, тарталетки, пряники та інша смакота.

Завідувач кафедри ХТтаГРС д.т.н., професор Прісс О.П. зазначила, що нова учбова лабораторія забезпечує молодь не тільки харчуванням, але і відпочинком. І як будь-який будинок з часом наповнюється теплом, так і студентське кафе поступово наповниться цікавими фішками і деталями, які дозволять відвідувачам відчувати себе максимально комфортно.

Режим роботи навчального кафе: в будні з 9.00 до 15.00.

Інформаційний супровід: к.с.-г.н., ст. викл. Жукова В.Ф.