sunflower-1127174_1280

Агропромислова компанія «Кернел» спільно з ДУ «НМЦ «Агроосвіта» проводять конкурс наукових робіт студентів вищих навчальних закладів «Потенціал молоді – у агровиробництво».

Мета конкурсу – залучення талановитої молоді для вирішення прикладних науково-виробничих питань аграрного сектору та посилення практично взаємодії між бізнесом і аграрними ВНЗ.

Студентам аграрних ВНЗ пропонується взяти участь у конкурсі на найкраще рішення практичних кейсів по напрямкам:

• Агрологістика;
  • Інженерія;
  • Агрономія.

Найкращі роботи будуть визначатися згідно наступних критеріїв успішності:

• Актуальність для агробізнесу;
  • Отримання економічного ефекту;
  • Вірність розрахунків;
  • Досягнення мети завдання.

Конкурсні роботи подаються на електронну адресу administry@smcae.kiev.ua та student@kemel.ua до 20.05.2016 р. після реєстрації та оформлення супровідних документів у НДЧ ТДАТУ (ауд. 9.209).

Більш детальну інформацію викладено у Порядку проведення конкурсу (додається), а також на сайті http://www.agroosvita.com у розділі «Вища освіта/Конкурси».

Положення про Конкурс наукових робіт 2016