Олександр Зіняк прийшов у аграрну освіту після бакалаврату на факультеті економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Під час вибору місця проходження практики, Олександр зупинив вибір на компанії «Таврія-Скіф», землі та офіс якої розміщені у селі Роздол Запорізької області.

На початку проходження практики він отримав від свого ментора, генерального директора компанії Олега Калімана обіцянку щодо працевлаштування, за умов вивчення якомога більше з питань практичної агрономії.

Судячи з результатів, Олександр зміг: він вже долучився до штату компанії.

Тож, не зволікай, обирай своє гарантоване майбутнє тільки з ТДАТУ!

Потрібна консультація? Пиши та телефонуй сюди?

Наш офіційний сайт: http://www.tsatu.edu.ua,  на який ти завжди можеш перейти та, за потреби, знайти відповіді на усі хвилюючи питання самостійно.

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат