24 травня 2017 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбувся загальноміський захід в рамках Всеукраїнської акції «День кар’єри «PROFIT DAY» за ініціативи Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» та за підтримки виконавчого комітету Мелітопольської міської ради і Мелітопольського міського центру зайнятості.

На заході були присутні представники місцевої влади, служби зайнятості, провідних підприємств міста, студенти та безробітні. Приємно, що найбільш активними учасниками були студенти ТДАТУ, які виявили небайдужість до свого майбутнього працевлаштування і взяли участь у всіх майстер-класах, тренінгах і презентаціях роботодавців.

Метою Всеукраїнської акції «День кар’єри «PROFIT DAY» є налагодження ефективного діалогу між роботодавцями та всіма тими, хто шукає роботу чи бажає визначитись із майбутньою професією. Дана акція проходить вже втретє. У 2017 році до неї приєдналися 19 областей України.

День кар’єри «PROFIT DAY» – це унікальне поєднання ярмарки вакансій та презентації кар’єрних можливостей від провідних компаній міста і регіону; зустрічі з представниками бізнесу та ринку освітніх послуг; цікаві і корисні тренінги та майстер-класи від професійних тренерів.

У програмі заходу для всіх присутніх була запропонована виставка-ярмарок вакансій та розіграш призів від провідних підприємств м. Мелітополя, зокрема:

• Група компаній «Мелитопольская черешня»
  • ТОВ «Таврійська ливарна компанія «ТАЛКО»
  • ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів»
  • ТОВ «Агротек»
  • ПАТ «Гідросила-МЗТГ»
  • ТОВ «Гідросила-Тетіс»
  • ТОВ «Мелітопольський олійноекстракційний завод»
  • ПП «Молокозавод-ОЛКОМ»
  • ТОВ «Металлист»
  • ТОВ «АТБ-маркет»
  • Мережа будівельних магазинів «Фундамент».

Відвідувачі мали можливість поспілкуються з представниками компаній, задати питання, які їх цікавлять, і отримати кваліфіковану та швидку відповідь, а також подати своє резюме на відкриті вакансії у цих компаніях.

Також у всіх присутніх була можливість відвідати майстер-класи і семінари від провідних спеціалістів Мелітопольського міського центру зайнятості, Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради і Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Тренінгового Центру «EXPERT-INFO».

День кар’єри в ТДАТУ пройшов на високому рівні, про що свідчать позитивні відгуки його учасників, як роботодавців, так і відвідувачів, а також подяки від Мелітопольського міського голови Мінько С.А., заступника голови Координаційної ради з питань розвитку бізнесу в м. Мелітополі Пшеничного О., голови ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» Прийми С.М та голови ВМГО «Молодіжний центр працевлаштування» Мельника Р.

У наступному році планується також проводити на базі ТДАТУ цей дуже важливий захід «День кар’єри» та запросити на нього значно більшу кількість підприємств, які потребують кадрів.

Бажаємо усім учасникам вдалого кар’єрного росту та щасливої долі!

Проректор з НПР Ломейко О.П.

Фото Ганни Бовкун