DSC_0003Кожен рік у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. Цьогоріч він припадає на 18 травня.

Головна мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

З нагоди цього свята у ТДАТУ відбулась вчена рада. Проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Надикто В.Т. привітав присутніх, а ректор університету Кюрчев В.М. виступив з промовою. Володимир Миколайович також привітав всіх зі святом, та наголосив на важливості наукової діяльності, як складової успіху університету на ниві освіти України. Також, ректор зазначив, що сьогодні МОН акцентує особливу увагу на науковому секторі. Володимир Миколайович побажав науковцям університету подальшого розвитку на професійній ниві та наснаги в роботі.

Володимир Трохимович виступив з презентацією «Про завдання колективу університету щодо розвитку наукової діяльності». Він представив структуру наукового сектору ТДАТУ, стратегію та тактику його розвитку.

Наступна частина вченої ради була присвячена нагородам та подякам викладачам за плідну наукову працю. Зокрема, були вручені подяки та грамоти від МОН України, Запорізької обласної ради.

Більш детально про науку ТДАТУ за посиланням: Інформація про наукову та науково-технічну діяльність ТДАТУ-2018.

Вітаємо науковців нашого університету з професійним святом, бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, невтомності у новаторському пошуку та винахідницькій діяльності!

Нових відкриттів, здобутків та новацій!

Прес-служба ТДАТУ