IMG_838526 листопада  відбулось чергове засідання вченої ради університету. Розпочалось засідання з вручення атестата професора  наступним викладачам: доценту кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» Мілько Д.О.;  доценту кафедри економіки Кальченку С.В.;  атестату доцента – к.біол.н. Щербині В.В. Вручено дипломи кандидатів наук – юридичних наук викладачці Нестеренко О.М., та педагогічних наук – Симоненко С.В.

Також Грамотою Мелітопольської міської ради була нагороджена к.с.-г.н., доц.  Алексеева О.М.

Порядок денний включав наступні питання:

1.Про стан навчально-методичної роботи та фінансової діяльності у ВСП «Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного».

Директор коледжу Мельник О.В. охарактеризував стан освітньої діяльності в навчальному закладі – проблеми, особливості, та шляхи вдосконалення навчального процесу.

1. Про хід реалізації Закону України про фахову передвищу освіту у ВСП університету.

Доповідали директори коледжів  – Шишкіна Г.В., Опанасенко Ю.В., Мельник О.В., Іванов Г.І., Наранович В.А., та заступник директора з навчальної роботи ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» – Слінкін С.М. Вони проінформували про характер і особливості реалізації Закону, а також про вже реалізовані заходи в його рамках.

1. Різне.

Була затверджена Ліцензійна справа спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»  ІІ (магістерського) рівня освіти.

Також затверджені: Положення про рейтингове оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників ТДАТУ та Методика рейтингового оцінювання діяльності кафедр ТДАТУ.

Прес-служба ТДАТУ