FB_IMG_157483555742718-20 листопада 2019 року в  Бізнес-Конгрес-Центрі «101 Tower» м. Київ у рамках XIV-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору» відбулись Навчально-демонстраційні сесії «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики», на які  були запрошені викладачі, вчителі, керівники навчальних закладів, менеджери освітньої сфери, розробники і дослідники освітніх технологій.

Захід став можливим за підтримки Міністерства освіти і науки України, Східно-європейського інституту психології (Україна-Франція), Польської академії наук (Київське представництво) (Польща), Благодійного фонду «Освіта: майбутнє» університету м. Констанц (Німеччина), Міжнародної експертної агенції «Консалтинг і тренінг»,  Інституту педагогіки Гданського університету (Польща), Фундації сприяння польській культурі та мови ім. Міколая Рея (Польща), Західноукраїнського ресурсного центру Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за участі та підтримки Ягелонського університету (Польща), Global university (Італія-США), журналу «Психологія сьогодні» центру розвитку дитини і сім’ї «Європейський» (Україна-Франція).

Навчально-демонстраційні сесії проходили за трьома напрямами:

І-й напрям – «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»

– Тренінгові технології та новітні тренінгові техніки

– Метод Case-study (метод кейсів)  та  коучингові техніки у роботі викладача

– Техніки «Навчання шляхом залучення», «Активний політолог», «Міфодизайн» та ін.

– Інтерактивна лекція: способи забезпечення та реалізації

– Мультимедійний пул викладацьких практик

ІІ-й напрям – «Інновації в освітньому менеджменті: стратегічне планування, проектний менеджмент, технології  управління якістю»

– Стратегічне планування і стратегічний менеджмент в освітньому закладі

– Проектний менеджмент в освітній практиці

– Технології управління якістю освіти   та  Технології моніторингу якості

– Академічна мобільність: ефективні засоби і техніки

– «Університет майбутнього»: технології згуртування

ІІІ-й напрям – «Комп’ютерні технології в сучасній освіті: революція можливостей»

– Системи освіти на основі ООР и MOOC

– Хмарні технології, 3D-комунікації та 3D-інтернет в освіті

– Онлайн-навчання: вебінар чи відео-конференція

– Електронні освітні ресурси в сучасному освітньому закладі

– PREZI та інші сучасні альтернативи мультимедійних презентацій

Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в підвищенні кваліфікації прийняли участь завідувач відділу моніторингу якості освітньої діяльності, к.т.н., доцент Скляр Радміла Вікторівна та к.т.н., доцент кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша Дереза Олена Олександрівна. В результаті проведеного заходу учасники отримали сертифікати участі та незабутні враження від проведених майстер-класів ведучих спікерів.

За матеріалами відділу моніторингу якості освітньої

діяльності ТДАТУ