29 серпня відбулось засідання вченої ради нового навчального року.

Порядок денний на включав наступні питання:

1.Затвердження плану роботи Вченої ради на І семестр 2019-2020 н.р.

Ректор університету відзначив головні аспекти нового навчального року, враховуючи зміни у освітній політиці держави. вчена рада затвердила план роботи на І семестр 2019-2020 н.р.

2.Інформація про місце університету у рейтингах закладів вищої освіти на 2019 рік.

Заступник керівника ЦІТІС Білоцька О.М. надала інформацію щодо позицій ТДАТУ у світових і національних рейтингах за 2019 рік. Позитивна динаміка відмічається майже у всіх рейтингах: TRANSPARENT RANKING: Top Repositories by Google Scholar, uniRank University Ranking, Scopus, «Топ-200 Україна», Консолідований рейтинг ЗВО України тощо. Але завжди є над чим працювати. Були окресленні завдання, які необхідно вирішувати, задля подальшого достойного представлення університету у рейтингах ЗВО.

Також був представлений Вебометричний рейтинг кафедр університету який щоквартально проводиться Центром інформаційних технологій і систем.

1. Про основні завдання університету на 2019-2020 н.р.

Ректор університету представив основні завдання університету на навчальний рік.

Прес-служба ТДАТУ