Рейтинг UniRank University Ranking у кінці вересня оновив інформацію щодо популярності ЗВО в мережі ІНТЕРНЕТ. Рейтинг досліджує 194 українських вищих навчальних закладів, які відповідають критеріям відбору uniRank.

За підсумками оновленого світового рейтингу uniRank, ТДАТУ посів 45 місце і покращив попередній результат на 9 позицій.

UniRank University Ranking – міжнародний рейтинг вищої освіти та пошукова система, що містить огляди та рейтинги майже 14 тисяч офіційно визнаних університетів і коледжів у 200 країнах.

UniRank має на меті створити таблицю неакадемічної ліги найкращих університетів на основі дійсних, неупереджених і невпливових веб-метрик, наданих незалежними джерелами веб-аналітики, а не даних, наданих самими університетами. Рейтинг включає 5 неупереджених і незалежних веб-метрик, які беруться з 4 різних джерел веб-розвідки: Moz Domain Authority, Alexa Global Rank, SimilarWeb Global Rank, Majestic Referring Domains, Majestic Trust Flow.

Індикатори рейтингу:

-рівень відвідуваності сайту університету;
-кількість активних сторінок;
-показники метрики потоку;
-кількість унікальних відвідувачів;
-перегляди сторінок на сайті вузу з мобільних пристроїв і ПК користувачів

У соцмережах, відповідно з UniRank University Ranking, ТДАТУ посідає наступні місця: Youtube – 7, X (Twitter) -49, Instagram 51, Facebook – 93.

Показники рейтингу UniRank використовується у національному рейтингу ТОП 200 Україна.