Запрошений лектор Олена Тітова Олена, доктор педагогічних наук, професор, завідувач лабораторії професійної кар’єри Інституту професійної освіти Національної академії педагогічних наук України (м. Київ) провела вебінар «Особливості взаємодії між студентом та викладачем у часи невизначеності та швидких змін» у межах роботи Вищої школи педагогічної майстерності ТДАТУ.

До онлайн-зустрічі доєдналося понад 100 учасників, серед яких були і викладачі, і здобувачі вищої освіти ТДАТУ.

Під час вебінару у форматі «питання-відповідь» були проаналізовані виклики сьогодення, в яких існує українське суспільство, вища професійна освіта, машинобудівна галузь, сфера продовольчої безпеки. Були представлені сучасні концепції світу (VUCA, BANI) і моделі ефективної поведінки, аналіз факторів, які обумовлюють позитивну мотивацію до успіху та побудови кар’єри, окремі аспекти технологій самоменеджменту.

Здобувачі вищої освіти охоче озвучували свої труднощі, потреби та очікування від навчання у ЗВО, висловлювали бачення взаємодії між учасниками педагогічного процесу. Разом зі слухачами обговорювались питання відповідальності викладачів і студентів за результати навчання, окремі аспекти управління власною професійною діяльністю та особистісним розвитком.

Переглянути презентацію можна за посиланням.