21-27 листопада 2022 року викладачі Експлуатації та технічного сервісу машин ТДАТУ успішно пройшли навчання за тематикою «Бренд науковця у цифровому світі» в форматі онлайн. Курси проводились ВГО «Інноваційним університетом» Офісом підтримки вченого.

До участі були запрошені представники закладів вищої освіти, наукових установ, професійних та громадських об’єднань, установ неформальної освіти та особи які зацікавились запропонованою тематикою.

За напрямом «Бренд науковця у цифровому світі» науково-педагогічні працівники пройшли наступні модулі (30 год./ 1 кредит ЄКТС):

І модуль.
Змістовий модуль 1.1. Успішна кар’єра науковця;
Змістовий модуль 1.2. Ефективна комунікація.

ІІ модуль.
Змістовий модуль 2.1. Успішна презентація;
Змістовий модуль 2.2. Я – бренд;
Змістовий модуль 2.3. Як управляти емоціями, перестати хвилюватися та панікувати перед виступом.

ІІІ модуль.
Змістовий модуль 3.1. Імідж вченого в цифровому суспільстві;
Змістовий модуль 3.2. Використання інструментів відкритої науки та наукометричних баз для популяризації власних наукових результатів;
Змістовий модуль 3.3. Цифрові технології (YouTube, Telegram, Instagram) та соціальні мережі для популяризації наукових здобутків.

ІV модуль.
Презентації слухачів навчального курсу: «Пітч про себе перед інвестором».

Співробітники кафедри ЕТСМ: доцент Тетяна Чорна. і ст. викладач Ольга В’юник О.В. успішно пройшли курси завершили програму, що складалась з 4 модулів і отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.