Напередодні Дня пам’яті героїв Крут запрошуємо разом дослідити історичні події 1918 року та вшанувати пам’ять тих, хто боровся за свободу.

У програмі заходу:

Владлен Мараєв, який, допоможе критично розібратися в складних історичних подіях і їх впливі на сучасність.

Кирило Димов, який розповість про боротьбу студентства за свободу в часи незалежної України і діяльність громадської організації “Українські студенти за Свободу”.

Вечір пам’яті: шанс дізнатися історії особистостей захисників України членів ГО “УСС”, що віддали життя, аби ми могли жити і будувати вільну демократичну державу.

Музичний виступ: Київські гурти Renie Cares та Шипшина з піснями, присвяченими боротьбі та пам’яті.

Благодійний ярмарок: креативний, ідейний кастом та творчість молоді, які ви зможете отримати за прямий донат на користь ЗСУ.

Коли: 28 січня, неділя, о 16:00

Де: Культ Мотив, Набережно-Хрещатицька 31/36