Старший викладач кафедри іноземних мов Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Вікторія Лемещенко-Лагода отримала грант на персональний проєкт “Сучасні технології та підходи до змішаного, гібридного та онлайн-навчання іноземним мовам”, що підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

Використання сучасних технологій у вивченні іноземної мови сприяє створенню динамічного, інноваційного та ефективного освітнього середовища, відкриває перед здобувачами безліч можливостей та робить процес навчання більш захопливим та ефективним.  Саме тому у рамках проєкту планується вивчення передового досвіду викладання іноземних мов, що пропонується короткостроковими курсами від британської організації NILE (Norwich Institute for Language Education), з подальшим розповсюдженням набутого досвіду серед викладачів та вчителів іноземних мов, здобувачів та усіх зацікавлених тематикою проєкту через проведення вебінарів та розповсюдження методичних рекомендацій.

Вітаємо Вікторію Лемещенко-Лагоду з отриманням гранту та бажаємо успішної реалізації проєкту.