26 березня свій 96-й День народження святкує фронтовик, орденоносець, учасник бойових дій з 1943 по 1945, який пройшов з боями Україну, Прибалтику, Польщу, Пруссію, брав Кенігсберг, отримав чотири поранення і контузію, ветеран нашого закладу вищої освіти Володимир Михайлович Сидоренко. 42 роки свого життя він присвятив, тоді ще Мелітопольському інституту механізації сільського господарства.

У 1954 році Володимир Сидоренко почав працювати у МІМСГ на кафедрі загальної хімії, яку очолював 18 років. За роки роботи в інституті Володимир Михайлович виконував велику громадську роботу: був редактором газети «Механізатор», членом парткому інституту, головою товариства «Знання» МІМСГ. У 1982 році Володимира Сидоренка нагородили знаком: «За отличные успехи в работе».

У 96-й День народження від ректорату, профкому та ради ветеранів іменинника привітала завідувачка музею історії університету Людмила Петрова. Вона вручила Володимиру Михайловичу подарунок. Уваги з боку рідного закладу вищої освіти Володимир Михайлович дуже зрадів, ветерану завжди приємно, що про нього не забувають.

Людмила Петрова,
зав. музею історії університету