На факультеті економіки та бізнесу відбулося вручення дипломів випускникам за освітнім ступенем «Магістр».

Свою путівку у професійне життя отримали сорок два магістри зі спеціальностей: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Облік і оподаткування», «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент». Шістнадцять, тепер вже колишніх студентів, отримали дипломи з відзнакою!

Перед початком урочистої частини студенти вдягнули традиційне вбрання випускників – мантії та конфедератки. З привітальним словом до студентів-магістрів звернувся ректор університету Володимир Кюрчев. Він побажав випускникам наснаги до нових звершень, самореалізації у професійній сфері та успіхів у майбутньому.

Заступники декана факультету з навчальної та організаційно-виховної роботи Наталя Голуб та Олена Васильченко подякували студентам за потяг до навчання та роки плідної співпраці і побажали вдалого застосування отриманих в Університеті знань.

Не обійшлося і без зворотних подяк від студентства. Від імені усіх випускників виступила магістерка спеціальності «Облік і оподаткування» Тетяна Стоєва – активістка факультету, у минулому профорг факультету ЕтаБ та голова університетського профкому. Вона подякувала усім, хто допомагав звичайним студентам дійти до почесного звання «Магістр», а саме: батькам, кураторам, викладачам, працівникам деканату та ректорату.

Під час цих привітань кожен із випускників згадував щасливі моменти свого насиченого студентського життя.

Після частини привітань почалося урочисте вручення дипломів ректором університету. Під час церемонії не стихали бурхливі оплески та вигуки привітань. Залишалися позаду безсонні ночі перед іспитами, теплі кураторські години та активні заходи. На святі панувала атмосфера радості з маленьким присмаком смутку, адже випускники прощалися зі своїми викладачами та кураторами, іспитами та сесіями, безтурботними студентськими роками.

Після завершення вручення дипломів кожен міг зробити фото на згадку зі своїми батьками, одногрупниками та кураторами.

Любі випускники, щиро вітаємо вас із таким важливим кроком у вашому житті та бажаємо, щоб у майбутньому ви рухались тільки вперед! Завжди пам’ятайте, що двері рідного Університету відкриті для вас!

Анастасія Нестерчук,
голова інформаційного сектору ФЕБ