Днями відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 – освітні, педагогічні науки, старшого викладача кафедри суспільно-гуманітарних наук Людмили Шлєіної.

Людмила Іванівна працює у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 2002 року, останні 5 років займає посаду заступника декана з організаційної та виховної роботи факультету агротехнологій та екології.

Колектив Таврійського ДАТУ щиро вітає Людмилу Іванівну з цією знаковою подією у житті.

Зичимо міцного здоров’я, професійного злету, кар’єрного зросту, творчості, натхнення та наснаги! Нових цікавих проєктів, інноваційного підходу у діяльності, реалізації професійної майстерності, яка цілеспрямована на розвиток нашого Університету.

З повагою, колектив ТДАТУ