17 січня 2019 року відбулась нарада, на яку були запрошені завідувачі кафедр та відповідальні за наповненість сайтів кафедр. Виступили перший проректор О.Г. Скляр та начальник науково-методичного центру Н.І. Болтянська. На нараді було розглянуто шляхи подальшого розвитку сайту кафедри, окреслено коло питань, які потребують вирішення та надано рекомендації щодо шляхів розв’язання поставлених завдань

Щодо загальної характеристики цілей та завдань роботи сайтів, то перш за все слід відзначити, що офіційний веб-сайт кафедри призначений для представлення інтересів кафедри та університету в цілому у глобальній мережі Інтернет і висвітлення інформації щодо діяльності кафедри. Не можна і не підкреслити важливість створення цілісної системи інформаційного та інфраструктурного забезпечення навчальної, наукової та інноваційної діяльності, в тому числі в галузі інноваційної педагогіки, інноваційних технологій та змісту освіти; забезпечення функціональної повноти, організаційної розвиненості та охоплення усіх ланок інноваційного процесу; вдосконалення системи інформатизації навчального процесу та надання доступної, достовірної, повної та об’єктивної інформації щодо професійної орієнтації молоді, привернення уваги роботодавців.

Сайт кафедри сприяє вирішенню таких завдань:

• створення цілісного позитивного образу університету;
  • оперативне і об’єктивне інформування про значущі події, що відбуваються на кафедрі;
  • підвищення конкурентоздатності та інвестиційної привабливості ЗВО;
  • здійснення обміну інформацією між структурними підрозділами, оперативне інформування студентів, працівників університету про рішення керівництва кафедри та університету, про події, що відбуваються;
  • підвищення рівня інформатизації університету на основі нових інформаційних технологій.

Начальник Науково-методичного центру Болтянська Н.І,

прес-служба ТДАТУ