На кафедрі електротехнологій та теплових процесів Таврійського державного агротехнологічного університету імены Дмитра Моторного відбулась VIIІ Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів та магістрантів за підсумками наукових досліджень 2020 року.

Конференція була проведена в Online-форматі на платформі ZOOM. У роботі конференції взяли участь більше тридцяти здобувачів СВО «Бакалавр» та СВО «Магістр». Також на конференції з доповідями виступили студенти «ДВНЗ «Мелітопольський промислово-економічний коледж» та учні НВК № 16.

На початку з вітальним словом до учасників конференції звернулась завідувач кафедри доцент Юлія Постол. Під час роботи конференції були представлені результати роботи наукових гуртків на кафедрі ЕТТП, тематика доповідей охопила всі ключові напрямки інновацій в області енергетики.

Доповіді студентів 11МБЕЕ групи Богдана Вдовіна, що зацікавив розробкою системи дистанційного керування побутовими електроприладами, Вадима Струкова й Олега Риженка, про результати експериментальних досліджень обробки біопального ультразвуком і НВЧ електромагнітним полем, студентів 31ЕЕ групи Сергія Носань й Анастасії Чепак про вплив електромагнітного випромінювання на біологічні об’єкти були визнані кращими.

За активну участь у конференції всі учасники отримали електронні сертифікати, а найкращі студенти – почесні грамоти.

Кафедра електротехнологій та теплових процесів