Напередодні 85-ї річниці ТДАТУ, 13 вересня, кафедра іноземних мов організувала та провела вікторину англійською мовою «Do you know TSATU?» для першокурсників на знання історії і сучасності alma mater, розташування важливих об’єктів на території, символіки та видатних особистостей нашого університету. Після привітання учасників під звуки неофіційного гімну ТДАТУ, студентів було запрошено до написання щирих побажань для університету, професорсько-викладацького складу та студентів, теж англійською мовою. Ці різнобарвні листівки з побажаннями, після завершення вікторини, були оформлені на яскравому привітальному постері, представленому зараз у фойє 2 корпусу на дошці об’яв.

За умовами вікторини, студенти мали відповідати на запитання за трьома рівнями складності, а за правильну відповідь отримували паперову емблему ТДАТУ. Учасники, які вибороли більшу кількість емблем переходили на наступний рівень, а інші учасники мали шанс відповідати на питання і віддавати свій герб будь-якому пів-фіналісту та фіналісту вікторини, таким чином підтримуючи лідерів гри.

Для викладачів-організаторів вікторини (Зайцевої Наталії Володимирівни, Кривонос Ірини Анатоліївни та Топалова Євгена Миколайовича) найбільш приємним було впевнитися, що першокурсники усіх спеціальностей за тиждень навчання в університеті,  добре знають повні імена своїх викладачів англійської мови. З іншого боку, бурхливі обговорення серед студентів та викладачів викликали деякі питання стосовно інститутів, коледжів та навіть адреси університету.

Фіналістом та найкращим знавцем ТДАТУ з найбільшою кількістю правильних відповідей став студент групи 11ЦБ, Недялко Андрій, який був нагороджений спеціальною відзнакою – медаллю до 85-ї річниці ТДАТУ та оплесками всіх присутніх.

Колектив кафедри вітає переможця, дякує усім учасникам за активність, спонтанність  та жвавість у грі і запрошує до участі у наступних заходах та проектах кафедри іноземних мов!

Ст. викладач кафедри іноземних мов,

І.А. Кривонос