З 21 по 30 листопада у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного проходив перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з математики і з фізики у 2023-2024 навчальному році.

Кафедрою вищої математики і фізики ТДАТУ було організовано та проведено дві олімпіади для здобувачів вищої освіти 1-2 курсів всіх спеціальностей університету ОКР «Бакалавр», в яких взяли участь понад 40 здобувачів. Кращих з них 8 грудня в урочистій обстановці привітали керівництво університету та кафедри.

Ректор ТДАТУ, професор Сергій Кюрчев з гордістю звернувся до учасників олімпіад та подякував їм за патріотичність, незламність, відданість Таврійському ДАТУ та Україні.

«Я хочу відзначити, що, не дивлячись на повномасштабну війну та тимчасове переміщення нашого університету, ви залишаєтесь нескореними. Ви – наша молодь, яка ще з більшим натхненням продовжує навчатися і демонструє вагомі результати, тим самим, всіляко підтримуєте нашу державу у складний час. Ви своєю неймовірною енергією та запалом допомагаєте нам, викладачам, з гордістю крокувати вперед і не опускати руки, що ми і робимо. Ви наше майбутнє і саме та потужна рушійна сила, яка після перемоги долучиться до відбудови нашої держави. Ваші успіхи – це свідчення не лише високого рівня ваших знань, а результат вашої талановитості. Бажаю, щоб ваша перемога була стимулом до подальших досягнень», – наголосив Сергій Кюрчев.

Ректор урочисто привітав студентів, які здобули перші місця в олімпіадах. Студент другого курсу факультету енергетики та комп’ютерних технологій Олександр Каприєнко – переможець олімпіади з фізики, а здобувачка першого курсу факультету енергетики та комп’ютерних технологій Анна Б – олімпіади з математики.

Перший проректор ТДАТУ Олександр Ломейко виконав не менш важливу місію – вручив грамоти володарям других місць олімпіад. Олександр Петрович подякував організаторам олімпіад та викладачам за високий рівень підготовки здобувачів.

Приєдналась до урочистостей зав. кафедри вищої математики і фізики Наталя Дьоміна. Вона привітала здобувачів, які посіли, не менш почесні, треті місця.

Від імені усіх учасників олімпіад до керівництва ТДАТУ та викладачів зі словами вдячності звернувся студент другого курсу факультету енергетики та комп’ютерних технологій Олександр Карпиєнко.

«Хочу виказати слова вдячності всім, хто підтримав мене на цьому шляху: викладачам, які повірили в мене і дали знання та впевненість, своїй родині за безмежну підтримку та організаторам за можливість проявити та показати себе», – з гордістю сказав Олександр Карпиєнко.

Вітаємо Переможців та бажаємо не зупинятись на досягнутому та крокувати тільки вперед!