23 березня 2023 р. на базі факультету іноземної філології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова було підведено підсумки та визначено переможців VІІ-го Міжнародного студентського конкурсу перекладу “Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу” у рамках лінгвокультурного проекту “Міжкультурна комунікація і перекладознавство: точки дотику та перспективи розвитку” (організатор: кафедра прикладної лінгвістики, порівняльного мовознавства та перекладу).

У конкурсі взяв участь 61 студент з 18 закладів вищої освіти України, Великобританії та Литви, серед них 5 студентів ТДАТУ (студенти 2 та 3 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій», студент 4 курсу спеціальності «Менеджмент» (науковий керівник – ст. викладач кафедри «Іноземні мови» Вікторія Лемещенко-Лагода), студент 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (науковий керівник – ст. викладач кафедри «Іноземні мови» Ірина Кривонос)).

У номінації переклад англомовної пісні українською мовою перемогла студентка 3 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» Поліна Чернишова (ІІІ місце), чий переклад твору опубліковано у збірці переможців (науковий керівник – ст. викладач кафедри «Іноземні мови» Вікторія Лемещенко-Лагода).

Вітаємо Поліну з блискучою перемогою та бажаємо нових успіхів та перемог.

Вікторія Лемещенко-Лагода, Ірина Кривонос;
старші викладачі кафедри іноземних мов