Сьогодні, 22 грудня, в Україні відзначається День енергетика. Вітання та подяка всім, хто стоїть на сторожі енергетичного фронту!

Вітання енергетичному факультету, його викладачам, які впродовж 70 років ведуть підготовку фахівців енергетичної галузі!

Вітаємо випускників факультету енергетики, які сьогодні працюють і своєю працею підтверджують високу якість підготовки фахівців у ТДАТУ!

Вітаємо студентів – енергетиків, які обрали одну з найважливіших спеціальностей не тільки у нашій країни, а й у всьому світі! Навчайтеся, опановуйте нові знання і ставайте фахівцями вищого гатунку!

Сьогодні вся Україна переживає нелегкий час. Ворог підступно атакує енергетичну інфраструктуру, що ставить під загрозу можливість електропостачання в країні. Але завдяки щоденній титанічній праці енергетиків Україна справляється з викликами та продовжує боротьбу з ворогом.

Від щирого серця дякуємо кожному працівнику енергетичної галузі за невтомну, щоденну працю задля збереження та відновлення енергетичної інфраструктури України.

Усій країні бажаємо безперебійної роботи у енергосистемах України!