18 серпня своє 60-річчя святкує старший викладач кафедри технічного сервісу та систем в АПК Сергій Дереза.

У 1987 році Сергій Володимирович з відзнакою закінчив, тоді ще, Мелітопольський інститут механізації сільського господарства, та отримав кваліфікацію: «Інженер-механік». З 1991 року працює у Таврійському ДАТУ.

Завідувач кафедри геоекології та землеустрою ТДАТУ Сергій Мовчан знає Сергія Володимировича 40 років. Його він називає товаришем по навчанню та другом по життю.

«Протягом значного життєвого шляху ювіляра, якого я знаю особисто, Сергій був і залишається скромною, порядною, дисциплінованою людиною, яка повністю відповідає словам товариш і друг. Сергій Володимирович користується повагою серед колег та студентів. Вже не перший рік Сергій Дереза обіймає посаду заступника декана з виховної роботі у гуртожитку №1», – зазначив Сергій Мовчан.

Колеги Сергія Дерези від щирого серця вітають його з ювілеєм. Бажають міцного здоров’я, благополуччя та процвітання.

З повагою, колектив Таврійського ДАТУ