Шановні студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем студента!

Це свято має особливе значення, адже об’єднує молодь усього світу. Студентство завжди було і залишається найбільш волелюбною частиною нашого суспільства, ваша думка завжди має значення.

Останнім часом на долю студентства випало чимало випробувань. 24 лютого 2022 року став переломним днем в історії нашої незалежної держави і Таврійського ДАТУ. Через окупацію Мелітополя і приміщень університету, вже понад півтора року освітній процес відбувається у дистанційному режимі, а сам ТДАТУ тимчасово переміщено до Запоріжжя.

Тим не менш, завдяки патріотизму і мужності наших здобувачів, які залишилися вірними Україні і університету. ТДАТУ вистояв і продовжує боронити освітянський фронт. Наше майбутнє залежить саме від вас, сповнених надіями, оптимізмом та енергією людей.

Особлива подяка тим студентам, які не вагаючись, пішли до Збройних сил України і зараз захищають Батьківщину від ворога. На жаль, серед наших здобувачів і вчорашніх студентів є загиблі. Це молоді, сповнені життєвою енергією хлопці, які назавжди залишаться у наших серцях. Низький уклін Героям.

Дорогі студенти! Нехай сьогоднішній день подарує яскраві емоції та відчуття! Бажаю провести його у колі однодумців, творчих, неординарних, креативних та мудрих людей! Особистого вам розвитку, злетів та успіхів! Хай на вас чекають великі перспективи та нові, широкі горизонти.

Бажаю усім нам скорішої Перемоги та повернення додому. З повагою до вас, шановні студенти незламного ТДАТУ!

Зі святом!

Сергій Кюрчев – ректор ТДАТУ