Шановні студенти!

З нагоди Міжнародного Дня студента хочу від щирого серця привітати вас та висловити вдячність за ваш величезний внесок у розвиток студентства. Ви – невід’ємна частина університетського життя, і ваше прагнення до знань, активна участь у різноманітних ініціативах та дружба, яку ви даруєте одне одному, роблять наше навчальне середовище неперевершеним.

День студента – це день відзнаки вашої наполегливості та самовідданості. Нехай він буде сповнений радістю та незабутніми моментами.
Ми живемо у складний час, але студенти ТДАТУ, разом з народом України, демонструють свою незламність, патріотизм і відданість своїй країні і своєму Університету!

Сьогодні наш фронт – це навчання. Знання, які ми отримаємо сьогодні, в подальшому ми використаємо для відбудови держави. Ми – майбутнє України!

Бажаю вам академічних досягнень, саморозвитку, натхнення та нескінченного ентузіазму. Нехай кожен з вас знайде своє місце у цьому великому та різноманітному світі студентства. Разом ми формуємо сильну та об’єднану студентську родину, готову подолати будь-які виклики!

Віримо в нашу Перемогу! Ми разом усе подолаємо, все надолужимо та відбудуємо! Зі святом!

З повагою, Микита Семенов;
Голова студентської ради ТДАТУ