Шановні студенти, викладачі, співробітники Університету!

Щиро, від усього серця, яке сповнене гордості за наше місто і з повагою до вас, – вітаю усіх із Днем нашого міста.

Немає людини, яку Мелітополь залишив би байдужим. Для кожного він свій: динамічний або по-домашньому затишний, пронизаний історією або суперсучасний. І яким би різним він не був, завжди улюблений і рідний.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного поправу є окрасою і візитною карткою Мелітополя. Університет дав путівку в життя не одному поколінню висококласних фахівців, аграріїв, науковців, керівників, державних діячів, які своєю працею і талантом внесли величезний вклад у становлення і розвиток міста і прославили його.

Щира подяка усьому професорсько-викладацькому складу за те, що у нелегких умовах сьогодення ви щедро ділитися своїми знаннями і продовжуєте почесну справу виховання молоді.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, миру, натхнення, нових досягнень на благо нашого Університету та рідного міста!

Я вірю у щасливе майбутнє Мелітополя і усіх, хто його створює!

Володимир Кюрчев,
ректор ТДАТУ