Шановні студенти, викладачі, співробітники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Сердечно вітаю вас з Днем знань та з початком нового навчального року!

Для першокурсників цей день особливий, урочистий і хвилюючий. Цей день є першим кроком до нових відкриттів, хвилюючих звершень та блискучих перемог. Свято Першого вересня є початком нелегкого, але неймовірно цікавого шляху до здобуття знань, професійного становлення здобувачів, формування їх як відповідальних громадян і справжніх патріотів, готових працювати заради розвитку України.

Цей навчальний рік ми розпочинаємо у дистанційному форматі. Однак, усіх нас згуртовує одне – любов до Держави та рідного ТДАТУ! Попереду на нас чекає напружена, але цікава робота, з якою ми пов’язуємо великі надії!

Бажаю усім студентам, викладачам та співробітникам натхнення та доброго настрою. Злагоди, мирного неба над головою, підкорення нових вершин знань й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України!

Зі святом, з Днем знань!

Сергій Кюрчев – ректор ТДАТУ