У третю суботу травня в Україні відзначається День науки. Це свято органічно увійшло в наше університетське життя, стало днем шанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості Науці. Без наукового працівника, педагога держава не має майбутнього. Їхня наполеглива праця множить здобутки у світову скарбницю знань.

Ми по праву пишаємося видатними вченими Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, які зробили суттєвий внесок у розвиток багатьох галузей науки і агропромислового комплексу, сприяли прогресу країни. Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів університету гідно продовжує славні традиції своїх попередників.

У ТДАТУ створюються всі умови для активізації розвитку дослідницької діяльності, забезпечується оновлення матеріально-технічної бази, стимулюється розвиток і закріплення молодих талановитих кадрів у науці. Адже тільки завдяки науковим розробкам можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства.

Вітаючи зі святом всіх науковців, викладачів, аспірантів, майбутніх вчених – студентів, бажаємо, щоб висоти науки завжди підкорялися вам. Зичимо кожному з Вас міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових здобутків на славу університету, науки та України!

Ректорат, профком