Шановні, освітяни!

В дні початку золотої осені, прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти!

Свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує своїх викладачів – тих, які долучили до книги, запалили іскорку знань, були старшими друзями і радниками, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітян – викладачі, науковці, доценти, професори наук, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю та всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нас пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Вам притаманна дивовижна професійна риса — ви ніколи не знаєте втоми, ніколи не скаржитеся, не дорікаєте, бо просто не маєте на це часу, присвячуючи кожну вільну хвилину збагаченню духовного потенціалу нації. Ви з батьківською любов’ю й турботою тримаєте за руку кожного студента, пояснюючи закони людського буття. Щодня готуєте молодь до подолання омріяних вершин, разом з ними закладаєте фундамент завтрашніх перемог, які неодмінно будуть, бо хто знання має, той мур ламає.

Отже, у цей день, зичимо вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, нових вершин професійної майстерності. А вдома, нехай, завжди панує родинне щастя, радість, затишок і добробут.

Зі святом, освітяни!

Студентська рада ТДАТУ