Шановні викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Освітня спільнота є безумовним і надійним фундаментом якісного інтелектуального розвитку держави. Ми щоденно пересвідчуємося, що сучасний працівник освіти є новатором у своїй діяльності, адже він не лише навчає, він – навчається.

Сьогодні ми всі зіткнулися з жорстокими реаліями воєнного стану. Проте освітяни не склали рук і продовжують навчати студентів. Вони є прикладом і взірцем для молоді університету. Спостережливі, уважні, витончені, толерантні, терплячі, зразкові, послідовні, справедливі, наполегливі і найголовніше – щирі і добрі, – все це науково-педагогічні працівники Таврійського ДАТУ.

Висловлюю вдячність за вашу самовіддану працю, професіоналізм, життєву і педагогічну мудрість!

Бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба, оптимізму та нових досягнень! Перемога вже близько! Слава Україні! Зі святом!

Сергій Кюрчев – ректор ТДАТУ