Голови стедентських рад факультетів ТДАТУ та активісти доєднуються до привітань з Міжнародним Днем студентів.

Об’єднані спільною метою навчання. Привітання з Днем студентів від Голови студентської ради МТФ

Дорогі студенти!

Вітаю вас з чудовим святом – Днем Студента! Сьогодні, коли ми об’єднані спільною метою навчання та самовдосконалення, хочу висловити щиру повагу кожному з вас за ваше невтомне прагнення до знань і досягнення нових вершин.

Нехай цей рік принесе вам не лише нові знання і навички, але й незабутні моменти дружби та співпраці. Нехай кожен день буде для вас сторінкою наповненою враженнями та можливостями.

Зичу вам яскравих та успішних студентських років! Разом ми здатні на неймовірне!

З найщирішими побажаннями, Голова Студентської Ради МТФ,  Світлана Ускова

Ми – стійкі і мужні. Все подолаємо!

Студентська рада ФЕБ вітає з нагоди Міжнародного дня студента всіх студентів, які зараз навчаються, тих, хто вже випустився, і тих хто тільки планує вступати.

Є час, до якого ми всі хочемо повертатися знову і знову, проживати деякі яскраві моменти, відчувати ті незабутні емоції від важливих для нас подій, відчувати себе частиною чогось значущого та масштабного.  На нашу думку, для більшості людей таким часом є саме студентське життя.

Студентське життя – це саме той етап, який найбільше сповнений світлими переживаннями, творчими підйомами, креативними ідеями, цікавими заходами та неймовірною згуртованістю.  Це той час, який назавжди зупиниться в нашій пам’яті, як острівець щастя та радості.

Бажаємо творчого натхнення, продуктивних практик, успішних іспитів, добрих та розуміючих викладачів, більше креативних ідей, високих цілей та впевненого прагнення до своєї мрії!

Нехай навчання дається легко, на парах час проходить цікаво!  Інформація та знання, отримані під час навчання, нехай будуть затребуваними в подальшому житті та допомогають вам реалізуватися як самостійній висококваліфікованій особистості!

Нехай кожен момент студентського життя буде яскравим і незабутнім, принесе нові знання та корисний досвід, саму надійну дружбу, яка тільки може бути, відмінні враження та безліч хороших і зворушливих спогадів!

Щиро бажаємо НІКОЛИ не падати духом, цілеспрямовано і наполегливо гризти граніт науки, а також гордо й натхненно проходити крізь нетрі іспитів та заліків, здобути ту професію, про яку ви мрієте і стати фахівцем у тій сфері, в якій розвиваєтесь!

Висловлюємо велику подяку всім нашим студентам за їхню стійкість, мужність, бажання вчитися і дізнаватися про щось нове, активну життєву позицію, прагнення розвитку, патріотизм і віру в краще!  Разом ми – сила, і майбутнє – в наших руках! Давайте всі разом розвивати та звеличувати наш улюблений університет, а також нашу прекрасну та могутню країну!

Набираємось історій, навчаймося, підтримуємо Університет. Вітання студради ЕКТ

Дорогі студенти,

Вітаю Вас із нашим професійним святом! Відверто дякую усім, що незважаючи на важкі обставини, ви продовжуєте вчитись і підтримувати університет.

Я бажаю всім насолоджуватись студентством по-максимуму. Знаходьте друзів, знайомих, приймайте участь у заходах, навчайтеся, складайте іспити, домовляйтеся..  Одним словом – набирайтеся історій, які колись будете розповідати юному поколінню.

Я бажаю усім безпеки і здоров’я, щоб ваші цілі і мрії стали реальністю, щоб свобода і впевненість ототожнювались з вашим життям.

З повагою – голова студради факультету ЕКТ, Іван Кривонос

Мрійте, творіть, досягайте бажаного. Вітання від студради АТЕ

Шановні студенти! Вітаю Вас із цим чудовим святом –  Днем Студента!

У цей день ми відзначаємо вашу талановитість, наполегливість і здатність досягати мрій. Ми – майбутнє нашої країни, і наша впевненість, енергія та креативність дарують надію на краще майбутнє.

Нехай завжди буде бажання і сили пробувати нове, не боятися складнощів і завжди розвиватися.

Сьогодні ми дякуємо тим, хто попри усі негаразди має досягнення у навчанні і громадській діяльності. Дякуємо вам за вашу працю, вдосконалення і прагнення досягти високих цілей.

Не забувайте, що ми – не просто студенти, а представники майбутнього. Тож мрійте, творіть і досягайте бажаного.

Чекаємо на скору зустріч у рідному університеті! Все буде Україна!

З повагою – Єлизавета Дяткова, Голова Студентської Ради АТЕ