npc_11_2019_05З 21 листопада на базі навчально-практичного центру, практичне навчання пройшли студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного.

Студенти-практиканти мали змогу ознайомитись з електронними геодезичними приладами та їх будовою, а також оволодіти практичними навичками роботи з управління, встановлення поточних параметрів приладів, введенням номерів та кодів точок. Під керівництвом провідних викладачів циклової комісії – Вачаєвої О.В та Новаковської О.А. студенти виконували польові геодезичні виміри для топографічного знімання місцевості.

Крім цього, під керівництвом голови циклової комісії Довбні В.О відбувся майстер–клас «Використання GPS технологій в землеустрої». Студенти не лише провели камеральні роботи при обробці результатів польових вимірів з використанням комп’ютерних технологій при виготовленні технічної документації, а й здійснили проектування та створення цифрової карти в середовищі AutoCAD, створення цифрової карти в програмі «Didtals».

По завершенню студенти пройшли вхідні та вихідні тестування, та мали змогу оглянути виставочну залу коледжу, прогулятися по парковій частині міста та біля Дніпра.

З бажанням ще відвідати Херсонщину та Нову Каховку практиканти поїхали до Мелітополя.

За матеріалами: завідуюча НПЦ Гордецька М.Л.