Шановні майбутні студенти ТДАТУ! Пропонуємо важливу інформацію щодо вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

❇️Вступники до ТДАТУ, місце проживання яких зареєстровано на тимчасово окупованій території України, у разі відсутності можливості скласти НМТ, ‼️можуть брати участь у конкурсі за спрощеною системою – за співбесідою, замість НМТ.

❇️Співбесіда – форма вступного випробування, яка передбачає очне або дистанційне оцінювання підготовленості (оцінювання знань, умінь та навичок) вступника, за результатами якої за кожний предмет виставляються оцінки за шкалою 100-200.

✅Право вступу на основі співбесіди мають вступники, що відносяться до пільгових категорій, зокрема мешканці окупованих територій.

✅Реєстрація бажаючих пройти співбесіду буде здійснюватися з 3 до 10 липня 2023 року через електронний кабінет вступника, створений на сайті.

✅Співбесіда проводиться в дистанційному форматі з предметів:

?Українська мова.
?Математика.
?Історія України.

✅Дати проведення співбесід:

?за всіма джерелами фінансування – з 7 до 18 липня;
виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб – з 7 до 31 липня.

✅Співбесіди будуть проводитись в дистанційній формі (за допомогою відеозв’язку).

Порядок проведення співбесід викладено в додатку 12 до Правил прийому ТДАТУ.

АНКЕТА ДЛЯ ВСТУПНИКІВ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ПРОЙТИ СПІВБЕСІДУ