Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного запрошує абітурієнтів до світу безмежних можливостей «Комп’ютерного проектування і дизайну».

Освітня програма “Комп’ютерне проектування і дизайн” – ваш ключ до творчості, інновацій та успіху у сучасному цифровому світі.

За весь період навчання ви здобудете знання та практичні навички в галузі комп’ютерної графіки, моделювання, анімації та візуалізації.

Студенти вчаться використовувати різноманітні програмні інструменти для створення 2D та 3D моделей, роботи з графікою та анімацією механізмів.

Унікальністю спеціальності виступає розроблена, за вимогами ринку праці, освітня програма, яка дозволяє здійснювати інженерну діяльність враховуючи естетичний погляд на об’єкти промислової сфери.

Випускники можуть працювати на посадах:

• Інженер-проектувальник;
  • Інженер-дизайнер;
  • Інженер-конструктор;
  • Дизайнер промислових виробів та об’єктів;
  • Дизайнер графічних робіт;
  • Інженер із впровадження нової техніки і технології;
  • Головний дизайнер (художник-конструктор) проекту.

Наші студенти:

вдало використовують інструменти та техніки для дослідження та аналізу різних систем та процесів;
виявляють бажання розробляти нові технології та методи.
Консультації з питань вступу можна отримати за телефонами: ☎️(096) 076-73-75, (068) 245-08-15 (Telegram, Viber…)

?Е-mail: pk@tsatu.edu.ua