28 червня 2023 року стало визначною датою для кафедри інженерної механіки та комп’ютерного проектування Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Саме в ці дні відбувся перший захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» зі спеціальності 131 «Прикладна механіка».

Працювала екзаменаційна комісія на чолі з к.т.н., доцентом, завідувачем кафедри технології машинобудування та деревообробки Національного університету «Чернігівська політехніка» Андрієм Єрошенко.

На захист було представлено 5 робіт, які присвячені актуальним питанням комп’ютерного проектування.

Під час захисту диплому студент повинен був довести, що у процесі створення кваліфікаційної роботи були проведені власні дослідження, які дозволяють запропонувати варіанти розв’язання наукової проблеми, що розглядалась. Авторство та впевненість у результатах свого дослідження є найбільш важливим, тому під час дискусії студентам необхідно було надати вичерпні відповіді на питання членів комісії, пов’язані зі змістом роботи.
Результати роботи екзаменаційної комісії показали, що викладацький склад кафедри ІМКП готує висококваліфікованих бакалаврів спеціальності 131 «Прикладна механіка», які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації. Всі студенти отримали найвищі бали.

Для молоді ця дата не тільки ознаменувала завершення цікавого студентського життя завдовжки чотири роки, а й стала початком нового шляху, що триватиме ціле життя.

Вітаємо випускників та бажаємо успішного життєвого шляху, реалізації найзаповітніших мрій та мирного неба над нами!

Прес-секретар кафедри ІМКП