Вітаємо потенційних студентів ТДАТУ! Сьогодні знайомимо зі спеціальностями факультету економіки і бізнесу.

Економіка – це основа діяльності будь-якої держави.

ФЕБ ТДАТУ

✏️30 років навчає фахівців, здатних впливати на економічні процеси країни та світу, формувати позитивний імідж українського бізнесу;
✏️ випускає спеціалістів за 8 спеціальностями і освітніми програмами (ОП);
✏️ факультет нових знань та можливостей у сфері фінансів та управління;
✏️ допоможе вам пізнати «мову» фінансів і управління;
✏️ навчить: створювати, просувати, рекламувати, продавати, керувати, оподатковувати та інвестувати!

Спеціальності і освітні програми (ОП) ФЕБ :

051 ЕКОНОМІКА
ОП Економічний консалтинг та бізнес-економіка
Освітня програма «Економічний консалтинг та бізнес-економіка» сформувалась за вимогою бізнесу та ринку праці.

071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
Одна з популярних спеціальностей економічного спрямування. Жодне підприємство будь-якої форми власності не може обійтися без послуг висококваліфікованого спеціаліста з бухгалтерського обліку.

072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК
ОП Фінанси, банківська справа та страхування
Фінанси – це мистецтво та професія водночас, що потребує таланту і терпіння. Це особливий дар бачити цифрами складний світ економіки у його взаємозв’язках і гармонії. Спеціаліст у сфері фінансів – це фахівець з високим рівнем теоретичної і практичної економічної підготовки.

073 МЕНЕДЖМЕНТ
Управління стало однією з найважливіших професій, а навчання менеджменту є основою підготовки керівників-професіоналів.

075 МАРКЕТИНГ
Маркетинг – це сучасна історія про комунікацію зі споживачем та клієнтом. Маркетолог вирішує біль споживача: який продукт, за якою ціною, в якому місці та де знайти інформацію. У тебе є можливість познайомитися з маркетологами всіх регіонів.

076 ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ТОРГІВЛЯ
ОП Підприємництво та бізнес-технології
Підприємництво є мейнстрімом сучасних країн, рушійною силою економіки та запорукою економічного зростання країни. Саме тому підготовка за універсальною спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» сьогодні дуже актуальна і перспективна.

242 ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ
Туризм вважається одним із перспективних напрямків соціально-економічного розвитку країни, регіонів, міст. Запрошуємо навчитися вже зараз відбудовувати свою країну.

281 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ
Освітня програму «Публічне управління та адміністрування»

Ти амбіційна, креативна та цікава особистість, яку турбує розбудова та розквіт країни. Ти можеш змінити Україну?? на краще! Приєднуйся, станеш частиною нового покоління управлінців з глибокими знаннями та інноваційним мисленням.

Приєднуйся до «економічної сім’ї» ТДАТУ. Ми чекаємо саме на ТЕБЕ. Не зволікай, приєднуйся!