Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує вступникам освітню програму 201 Агрономія.

Агрономія— це фабрика під відкритим небом.

Можна придбати потужні трактори й іншу техніку, закупити повний склад агрохімії і залишитися без врожаю. Потрібні фахові агрономи.

Агроном є програмістом на полі, який розробляє алгоритм усіх сільськогосподарських робіт.

Аграрний сектор є локомотивом розвитку економіки України, якому дуже потрібні висококваліфіковані агрономи.

Сучасний агроном – багатогранний спеціаліст, який повинен бути і економістом і менеджеромі біологом і ґрунтознавцем. Основою формування висококласного агронома є практична підготовка, адже керівникам підприємств важливо отримати спеціаліста максимально готового до всіх польових процесів.

Справжні агрономи-професіонали вміють розбиратися у видах ґрунтів, етапах росту і розвитку рослинних культур, принципах роботи сільськогосподарської техніки та бути готовими працювати в лабораторії.

Навчання у ТДАТУ – це:

• поєднання теоретичного та практичного навчання
  • викладачі-практики
  • дуальна форма навчання
  • закордонні практики та стажування
  • власна траєкторія навчання.

Перевагами професії Агронома

• затребувана та високооплачувана професія
  • аграрний бізнес дуже активно і стрімко розвивається
  • гендерно незалежна професія
  • автоматизація стрімко розвиває професію
  • фізично активна професія

Випускники-агрономи ТДАТУ працюють на підприємствах, які вирощують рослини, агрохолдингах, фермерських господарствах, теплицях, розсадниках.

Також ці фахівці потрібні переробним і торговельним компаніям, що займаються сільгосппродукцією, і науково-дослідним інститутам, які спеціалізуються на селекції та розробці нових сільгоспкультур.

САМЕ У ТДАТУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА АГРОНОМІВ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ: СУЧАСНИХ, КРЕАТИВНИХ, КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНИХ. ДОЛУЧАЙСЯ!!!