Редакційно-видавничий відділ підготував спеціальний номер університетської газети «Агро Таврія». На шпальтах видання висвітлена головна інформація, яку потрібно знати абітурієнту для вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Переглянувши номер, можна дізнатися: які місця Таврійський ДАТУ посідає у престижних рейтингах, хто з відомих особистостей здобував освіту саме у ТДАТУ та чому абітурієнтам потрібно обрати саме наш університет.

А також, дізнайтеся з номеру: ТДАТУ – 90 років. Шлях від реального училища до сучасного університету. Наші студенти – майбутнє вільної України.

Готуємось до вступу: перелік актуальних спеціальностей та календар вступної кампанії 2023.

Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ.

Для цього треба перейти за посиланням.

Обирай своє майбутнє разом із ТДАТУ, адже саме тут … твоя мрія!