Євген Пенчук, учасник напряму «Менторська підтримка в агро» від АгрокебетиPRO розповідає про свою участь в проєкті. «АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво» реалізується за сприяння Проєкт USAID “Економічна підтримка України“.

Євген Пенчук — родом з міста Дніпрорудне Запорізької області і зараз навчається на агронома в Таврійському агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, де і працює секретарем деканату.

Про АгрокебетиPRО Євген  дізнався в університеті через викладачів, а інтерес до участі у вебінарах підсилили запрошення менторів в соцмережах.

«Більшість студентів нашого університету через вторгнення росії не мали змогу цього року проходити практику у господарствах, тому АгрокебетиPRO став ідеальним рішенням для нас. Курс навчання з 12-ма менторами нам зараховують за виробничу практику», — ділиться молодий агроном.

Євген також активно виконував домашні завдання та отримав найбільше відзнак від експертів.

«Найціннішим був аналіз та оцінка моєї роботи, яку надавали ментори під час онлайн-зустрічей, — доповнює він. — Особливий подарунок зробила компанія Миронівський хлабопродукт (МХП): всіх нас, авторів найкращих домашніх робіт, запросили на захід MHP AGRI FUTURE у Вінницьку область. Ми вже вживу змогли побачити підприємство зсередини та пройшли тест-драйв агрокар’єри в МХП. Це було дуже круто та цікаво!»

Радіємо за Євгена та плануємо продовжувати нашу співпрацю!

Запрошуємо охочих на навчальну платформу «АгрокебетиPRO», де ви можете також пройти онлайн курс з менторства та отримати сертифікат-підтвердження своєї практики.

Агрокебети – новітня магістерська програма