Майбутній учасник НМТ, який закінчує 11 клас у цьому році або є студентом коледжу чи закладу профтехосвіти, під час реєстрації має підвантажити довідку з місця навчання.

Довідка має відповідати зразку, затвердженому Українським центром оцінювання якості освіти.

Перевірте, чи відповідає довідка, надана Вашим закладом освіти, встановленому зразку.

Зокрема, довідка має містити визначені формулювання про завершення здобуття повної загальної середньої освіти, містити номер та дату її видання.

Адже довідка, у якій напишуть інші фрази, ніж зазначено у зразку (наприклад, «він (вона) навчається в (клас) в (назва закладу освіти)»), або не зазначать номер і дату її видання, стане підставою для відмови в реєстрації.

У такому випадку учасник НМТ має час до 11 квітня виправити недолік і замінити неправильно оформлений документ, завантаживши складений згідно з вимогами.

Про те, що якийсь із документів має недоліки, учасник зможе дізнатись з повідомлення у своєму персональному кабінеті.
Тому варто періодично перевіряти стан свого е-кабінету.

зразок довідки