Знайомство з Таврійстким державним агротехнологгічним університетом триває. Попереду багато корисної інформації.

Як ви думаєте, яка професія виконує ключову роль в різних сферах діяльності? Звичайно ж – інженер. Це – унікальні люди, які втілюють в своїх інженерних розробках і проєктах багато крутих ідей, мають безперервний потік креативних думок, а на шляху до мети завжди приречені на успіх. Саме таких інженерів навчають у ТДАТУ на Механіко-технологічному факультеті.

МТФ – найстаріший факультет ТДАТУ, який було створено у 1932 році. МТФ ТДАТУ – колиска провідних спеціалістів інженерної галузі. Саме МТФ допоможе тобі стати висококваліфікованим спеціалістом інженерної справи.

Тут ви навчитесь проєктувати, розробляти, обслуговувати, продавати, створювати різноманітну техніку з використанням сучасних комп’ютерних технологій.
У цьому тобі допоможуть освітні програми :

131 Прикладна механіка

ОП 131 Комп’ютерне проектування і дизайн
Освітня програма дозволяє здійснювати інженерну діяльність, враховуючи естетичний погляд на об’єкти промислової сфери. Ви отримаєте знання та практичні навички з: комп’ютерної графіки; моделювання; анімації та візуалізації.

Зможете використовувати різноманітні програмні інструменти: для створення 2D та 3D моделей; роботи з графікою; анімації механізмів.

ОП 133 Комп’ютерний інжиніринг харчових і переробних виробництв

Величезна кількість підприємств харчового і переробного машинобудування півдня України потребує кваліфікованих фахівців, обізнаних у питаннях інжинірингу у поєднанні з інноваційними сучасними комп’ютерними технологіями.

ОП 208 Агроінженерія

Освітня програма 208 «Агроінженерія» є інноваційною програмою, що передбачає: ґрунтовну міждисциплінарну та багатопрофільну теоретичну підготовку фахівців з використанням методів STEM-освіти (S – science, T – technology, E – engineering, M – mathematics).

Фахівець з агроінженерії здійснює розроблення технологій, машин та обладнання для виробництва, первинної обробки, зберігання, транспортування сільськогосподарської продукції та технічного сервісу з подальшим їх впровадженням у практичне користування.

🌟💥Наші випускники – це успішні люди, держслужбоці, підприємці, керівники провідних підприємств України різних галузей.

🧑🏻‍🎓Приєднуйтесь до інженерної спільноти ТДАТУ!

💙💛ОБИРАЙ ТДАТУ – НАВЧАЙСЯ – ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ

Бажаєте дізнатися більше? Надаємо контакти:

Консультації з питань вступу можна отримати за телефонами:

☎️ +38(099) 614-83-02, +38(098)751-74-48 (Telegram, Viber)
📩 Е-mail: pk@tsatu.edu.ua

📍Адреса приймальної комісії ТДАТУ:
м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 226, поверх 3, кабінет 75

💻 Сторінка вступника ТДАТУ

📱Приєднуйся до нас в соціальних мережах:

📍Telegram “Вступ ТДАТУ 2024”
📍Instagram
📍Facebook