16 травня 2017 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету (ТДАТУ) відбулося чергове засідання Обласної студентської ради (ОСР) при голові Запорізької обласної державної адміністрації (ЗОДА).

З метою налагодження плідної співпраці між органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів (ВНЗ) Запорізької області та обміном досвідом, починаючи з жовтня минулого року засідання ради проходять у форматі робочих візитів до ВНЗ як м. Запоріжжя, так і регіону Запорізької області.

ТДАТУ гостинно приймав більш як 40 студентів – членів ОСР та представників Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА на чолі із начальником управління Власовою Наталією Федорівною.

Програма візиту включала:

– саме засідання, на яке було винесено чергові питання роботи ОСР, а саме «Про підсумки роботи ОСР у квітні 2017 року», «Про діяльність ОСР на травень – червень 2017»; про участь команди від ОСР у Фестивалі трудової молоді області; про перспективи започаткування проведення Фестивалю студентської молоді; про проведення Дня молоді – напрацювання пропозицій, розробка плану проведення; про дату та місце наступної виїзної наради (доп. голова ОСР Баранова Тетяна);

– презентацію діяльності студентської ради ТДАТУ (доп. голова студентської ради університету Гончаров Кирило).

– екскурсію містечком ТДАТУ: музей, Центр культури і дозвілля, наукова бібліотека, студентський центр, кафедра «Обладнання переробних і харчових виробництв»;

– трансфер до Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила» та саму екскурсію заповідником.

Студенти – члени ОСР були у захваті від високого рівня проведення заходу та від гостинності ТДАТУ.

Грицаєнко І.М., пом. ректора з ОВР,

керівник «Школи студентського активу ТДАТУ»,